Dietetyka Pediatryczna logo Dietetyka Pediatryczna

Zdrowie kształtuje się w dzieciństwie

Poradnia online dietetyki pediatrycznej

‘’Żywienie we wczesnym okresie życia ma istotne znaczenie dla przyszłego rozwoju dziecka. Dzięki zastosowaniu na tym etapie prawidłowej diety możemy zmniejszyć ryzyko wystąpienia niektórych chorób w późniejszym wieku.’’
prof. dr hab. n. med. Hanna Szajewska

Zapraszamy na konsultacje z zakresu żywienia twojego dziecka w zdrowiu, czy w chorobie.

Przeprowadzamy konsultacje z zakresu porad i dietoterapii klinicznej u dzieci tylko i wyłącznie przez Skype. Nie konsultujemy leczenia żywieniowego przez messengery, czy maile!

Najważniejsza jest dla nas rozmowa, podczas której poznajemy pacjenta i łatwiej jest nam znaleźć źródło problemu, dokładniej przeprowadzić wywiad medyczny i omówić właściwe postępowanie żywieniowe. Dobrze przeprowadzona konsultacja wymaga odpowiedniej współpracy dietetyka z pacjentem, dlatego też najpierw przeprowadzanym szczegółowy wywiad, proponujemy dietoterapię dostosowaną do jednostki chorobowej, rozwiewamy wszelkie wątpliwości, monitorujemy postępy.

Najczęściej przeprowadzamy konsultacje dietetyczne w zakresie:

Gwarantujemy całkowitą prywatność prowadzonych konwersacji.

Cennik:

W zależności od jednostki chorobowej:

Jak umówić się na konsultacje on-line?

Mailowo pod adresem: kontakt@dietetykapediatryczna.pl

O nas


Witamy Was. Tu Ania i Kasia, i to my tworzymy tę stronę. Pasjonuje nas medycyna żywieniowa, głównie żywienie dziecka w zdrowiu i chorobie. Kochamy dzieci i chcemy dla nich jak najlepiej i jak najzdrowiej. Stąd też dzielimy się z wami wiedzą zdobytą podczas studiów z zakresu dietetyki pediatrycznej. Interesuje nas tylko najnowsza i sprawdzona wiedza oparta na faktach. Staramy się być na bieżąco z postępem nauk medycznych, a nasze artykuły piszemy zgodnie z tzw. 'evidence-based medicine'. Skupiamy się na przekazywaniu rzetelnej wiedzy, zdrowych, rozsądnych dietach, zapobiegających alergiom, chorobom autoimmunizacyjnym, onkologicznym, czy tak powszechnym chorobom metabolicznym. Pomagamy rodzicom zrozumieć, jak poprzez prawidłowe odżywianie można zapewnić dzieciom zdrowe dorastanie, zwiększyć odporność, wpłynąć na prawidłowy rozwój intelektualny i fizyczny. Dziecko zasługuje na szczęśliwą przyszłość, którą przede wszystkim daje zdrowie, a MY chcemy wam w tym pomóc. Zostańcie z nam na dłużej. Zapraszamy również do naszej poradni online.

Współpraca ze specjalistami z dziedziny medycyny, dietetyki i zdrowego odżywiania

ROZUMIEM Nasza strona używa pliki cookies aby umożliwić wysoki standard obsługi.
Jeżeli nadal chcesz korzystać z serwisu, musisz wyrazić na to zgodę. Możesz również zmienić ustawienia dotyczące cookies.